Procese Verbale

Procese verbale 2022

Proces-verbal incheiat in data 28.06.2022

Proces-verbal0 31.01.2022

Proces-verbal1 10.02.2022

Proces-verbal2 28.02.2022

Proces-verbal3 29.03.2022

Proces-verbal4 29.04.2022

Proces-verbal5 13.05.2022

Procese verbale 2021

Proces VerbalData
Proces-verbal luna dec. 202122.12.2021
Proces-verbal 18.11.202118.11.2021
PROCES-VERBAL 11.12.202111.12.2021
Proces-verbal sedinta ordinara 26.10.202126.10.2021
Proces-verbal sedinta de indata 04.11.202104.11.2021
Proces verbal sedinta 07.202129.07.2021
Proces-verbal sedinta extraordinara luna aprilie 202125.04.2021
Proces-verbal 25.03.202125.03.2021
Proces-verbal sedinta26.02.2021
Proces-verbal sedinta 29.01.202129.01.2021

Procese verbale 2020

Proces VerbalDataNR. CRT.
Proces-verbal sedinta 18. dec.202018.12.202012
Proces-verbal 21.09.202021.09.20208
Proces-verbal 16.11.202016.11.202010
Proces-verbal 16.11.202016.11.202011
Proces-verbal 03.11.202003.11.20209
Proces-verbal-ramanere-definitiva-candidaturi24.08.20207
Proces-verbal sedinta29.05.20206
Proces-verbal luna mai 202029.05.20205
Proces-verbal sedinta martie 202027.03.20203
Proces-verbal sedinta luna aprilie14.04.20204
Proces verbal sedinta 14.02.202014.02.20202
Proces-verbal 29.01.202029.01.20201

Procese verbale 2019

Proces VerbalDataNR. CRT.
Proces-verbal sedinta CL28.11.201912
Proces-verbal sedinta 22.10.201922.10.201911
Proces-verbal 30.09.201930.09.201910
Proces-verbal 30.08.201930.08.20199
Proces-verbal 12.07.201912.07.20198
Proces-verbal sedinta 29.05.201929.05.20197
Descarcă18.04.20196
Proces-verbal martie 201915.03.20195
Descarcă07.03.20194
Descarcă28.02.20193
Descarcă14.02.20192
Descarcă30.01.20191